خرید ساعت مچی بند قهوه ای اوماکس شرکت اوماکس در سال 1946 در سوییس تاسیس شد و تلاش کرد تا در مدت زمان کوتاهی به شرکتی رهبر در صنعت ساعت سازی جهان مبدل شود. این شرکت در ابتدا تمرکزش بر روی ساعت های اتوماتیک بود که به خاورمیانه و شبه قاره هند بفرستد، اما در طول زمان به رشد و پیشرفتی چشمگیر دست یافت و اکنون به کشورهایی از جمله کشورهای آمریکای شمالی، اروپا، آسیای میانه، خاورمیانه، شبه قاره هند و خاور دور صادرات می کند. این شرکت موتور محرک ساعت های تولیدی خود را از شرکتی در ژاپن به نام اپسون تامین می کند. شما نیز با خرید ساعت مردانه Raiden به جمع مشتریان این شرکت بپیوندید.

 

ساعت مچی مردانه Omax مدل Raiden


اگر شما خواهان بهترین ها هستید پیشنهاد ما ساعت مچی اوماکس مدل Raiden می باشد که کاملا جذاب و منحصر به فرد است. این ساعت ساعتی بسیار شیک و کلاسیک است. دارای قاب استیل و بندی طرح چرم بوده و مقاوم در برابر آب در حد شستشوی دستان است. همچنین دارای ثبات رنگ بوده و حساسیتی برایتان بوجود نمی آورد. رنگ بندی زیبا دارد و دارای دو رنگ سفید و مشکی برای صفحه می باشد، رنگ بندش نیز در دو رنگ مشکی و قهوه ای موجود است.

ساعت مچی مردانه اوماکس مدل Raiden

ساعت مچی مردانه اوماکس مدل Raiden

این ساعت برای آقایان جذابی که می خواهند بر جذابیت و شیک پوشی خود بیفزایند مناسب است و قابلیت استفاده روزمره، فشن و مجلسی را دارد. نوع قفل ساعت سگکی ساده است و فرم صفحه اش گرد است. جنس شیشه این ساعت نیز کریستال و ضد خش است. هم اکنون با خرید ساعت مردانه